• Montaż klimatyzacji

  Świadczymy usługi montażu klimatyzacji wszystkich marek. Montujemy klimatyzatory w domach, mieszkaniach, obiektach firmowych, sportowych oraz urzędach.

 • Naprawa klimatyzacji

  Awaria klimatyzatora? Naprawiamy każdego rodzaju usterki związane z klimatyzacją w domach i firmach na terenie wojewódzka mazowieckiego.

 • Sprzedaż klimatyzatorów

  Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów renomowanych producentów takich jak:  Fujitsu  Mitsubishi  Daikin Toshiba  Kaisai   Auratsu  Gree  Ande  LG  Samsung . Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru urządzania.

Montaż klimatyzacji Warszawa

Firma Klimi świadczy usługi związane ze sprzedażą, serwisem i montażem klimatyzacji na terenie Warszawy. Stawiamy na bezpieczeństwo, estetykę i dokładność. Montujemy klimatyzatory w pomieszczeniach, w których jeszcze nigdy nie było takiej instalacji oraz we wnętrzach, które wymagają modernizacji już istniejących urządzeń.

Mieszkasz w takim mieście, jak Warszawa? Montaż klimatyzacji to prosty sposób na podniesienie komfortu życia podczas upalnych, jak i mroźnych dni. Klimatyzator ma za zadanie ochładzać i nagrzewać powietrze oraz usuwać z niego nadmiar wilgoci. Jest to niezbędne do dobrego samopoczucia domowników, jak i pracowników w miejscu pracy.

Każdy typ klimatyzatora stanowi urządzenie o wyjątkowej sprawności technicznej, w którym zastosowano nowoczesne technologie zapewniające wysoką skuteczność działania oraz zmniejszenie zużycia energii. Wykonanie montażu klimatyzatora to jednak nie wszystko, dlatego zawsze służymy radą również na etapie wyboru urządzeń klimatyzacyjnych. Pomożemy wszystkim zainteresowanym Klientom znaleźć odpowiedni model klimatyzatora, kierując się jego funkcjonalnością, zastosowaniem oraz ceną, by następnie zainstalować klimatyzację w obiekcie. W każdym pomieszczeniu potrafimy wybrać najbardziej dogodne miejsce do montażu klimatyzacji, by osiągnąć optymalną jakość chłodzenia w czasie upałów oraz ogrzewania w mroźne dni.

Nasza firma oferuje wybór klimatyzatorów najwyższej jakości, pochodzących od czołowych producentów, a następnie profesjonalny, kompleksowy montaż klimatyzacji. Warszawa jest miastem, w którym najczęściej realizujemy zlecenia, ale ofertę kierujemy do osób prywatnych i do firm na terenie całej Polski.

Od wielu lat zapewniamy naszym Klientom komfortowe warunki w domu, jak i pracy, dzięki najlepszej jakości klimatyzacji. Oferujemy montaż klimatyzatora typu wybranego przez Klienta oraz pełną obsługę posprzedażową. Jeżeli potrzebujesz porady, zadzwoń do nas, a na pewno udzielimy odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie oraz dokonamy wstępnej wyceny.

Klimatyzacja - profesjonalny montaż w Warszawie i pozostałych miastach

Każdemu Klientowi jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową usługę montażu urządzenia. Taki proces obejmuje instalację jednostki wewnętrznej oraz montaż jednostki zewnętrznej, które stanowią dwa podstawowe elementy systemu klimatyzacji.

Instalacja klimatyzacji polega na podpięciu rur chłodniczych do modułu wewnętrznego i do części zewnętrznej, korzystając przy tym z połączeń skręcanych na zakończeniach. Jednym z istotnych czynników w kontekście docelowej efektywności urządzenia jest tutaj zachowanie możliwie jak najmniejszej odległości pomiędzy obiema jednostkami. Dzięki temu jednostka zewnętrzna klimatyzatora będzie szybciej odprowadzać ciepło, a klimatyzacja pomieszczeń stanie się efektywniejsza i tańsza, biorąc pod uwagę jej koszty eksploatacyjne.

Klimatyzacja: montaż krok po kroku

Przeprowadzamy montaż standardowy klimatyzacji według pewnego stałego schematu. Nasi monterzy wykonują instalację klimatyzacji dbając o:

 • sprawdzenie stanu materiałów oraz elementów wchodzących w skład systemu klimatyzacyjnego,
 • wyznaczenie miejsca montażu klimatyzacji (miejsce zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia),
 • wykonanie niezbędnych otworów montażowych w ścianie lub stropie,
 • montaż instalacji jednostki wewnętrznej i zewnętrznej w zaplanowanym punkcie,
 • poprowadzenie przewodów i ukrycie ich w ramach korytek maskujących i bruzd,
 • połączenia ze sobą obu jednostek przy wykorzystaniu rur chłodniczych,
 • montaż systemu odprowadzającego skropliny, a w niektórych przypadkach także dodatkowej pompki,
 • podłączenie elektrycznego modułu sterowania do obu jednostek,
 • przyłączenie urządzenia do wewnętrznej sieci elektrycznej, dostępnej w obiekcie,
 • przeprowadzenie testu szczelności,
 • osuszanie i próżniowanie układu polegającego na odpowietrzeniu i usunięciu wilgoci z układu chłodniczego
 • sprawdzenie przepływu skroplin z wewnętrznego modułu klimatyzacji,
 • uzupełnienie czynnika chłodzącego (tj. gazu np. R407C, R410A, R32).

Zgodnie z powyższym wykonujemy montaż klimatyzacji na terenie Warszawy i jej okolic. Po wykonaniu instalacji klimatyzacji oferujemy bezpieczne sprawdzenie systemu przy pierwszym uruchomieniu urządzenia. W kolejnym etapie sprawdzamy poprawność działania poszczególnych parametrów pracy. Jeżeli całość systemu funkcjonuje prawidłowo przechodzimy do porządkowania miejsca montażu i oddajemy klimatyzację w ręce docelowych użytkowników, kończąc usługę montażu klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji Warszawa - dlaczego Klimi?

Planujesz montaż klimatyzacji w Warszawie lub okolicach? Firma Klimi może zapewnić najkorzystniejsze warunki obsługi, idące w parze z korzystną ceną za usługę.

Profesjonalny montaż klimatyzacji z naszej strony to przy tym doskonały wybór nie tylko w przypadku obiektów firmowych. Naszym Klientom zapewniamy tak montaż klimatyzacji biurowej, jak i możliwości montażu klimatyzacji w domach prywatnych i mieszkaniach.

W przypadku montażu klimatyzatorów, jeszcze przed przystąpieniem do instalacji systemu, należy przeprowadzić precyzyjną wycenę usługi. Głównym jej celem będzie oczywiście ustalenie, jakie koszty montażu klimatyzacji poniesie ostatecznie Klient. To etap istotny nie tylko ze względu na cenę, ale również dlatego, że podczas tego procesu nasi specjaliści opracowują optymalny układ poszczególnych elementów instalacji, by zapewnić fachowy montaż klimatyzacji w każdej sytuacji.

Montaż klimatyzatorów marek różnego typu będzie zasadniczo kosztował tyle samo, ale już wybór urządzeń konkretnego producenta może charakteryzować się bardzo zróżnicowaną granicą cenową. Również montaż klimatyzacji mieszkaniowej będzie znacząco różnić się cenowo od montażu w zakresie klimatyzacji biurowej, która jest systemem większym i wydajniejszym.

Na potrzeby montażu klimatyzacji w Warszawie wycena jest dokonywana na podstawie takich danych, jak na przykład:

 • potrzeby wyrażane przez przyszłego użytkownika,
 • rodzaj klimatyzacji, w tym typ klimatyzatora/klimatyzatorów (klimatyzator kanałowy, kasetonowy, klimatyzatory ścienne, multi split, podstropowe lub przenośne),
 • określenie przez Klienta oczekiwanej funkcjonalności klimatyzatora typu split, multi split, układy VRF VRV DVM i innych,
 • możliwości lokalowe do montażu klimatyzacji, zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz budynku.

Ostatnim elementem wyceny będzie ustalenie finalnego zakresu pracy, który będziesz chciał nam powierzyć oraz uzgodnienie, jaki termin montażu klimatyzacji będzie odpowiadał Klientowi najbardziej.

Gwarantujemy, że nasza oferta oraz świadczone usługi spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów . Nawiązując współpracę z naszą firmą wybierasz sprawdzonego certyfikowanego profesjonalistę, który jest w stanie także fachowo doradzić w kwestiach z zakresu montażu klimatyzacji tak, by okazały się docelowo najlepszym rozwiązaniem. Bez względu na to, czy montaż klimatyzacji interesuje Cię w warunkach domowych, czy biurowych, zapewnimy dostęp do doskonałych systemów klimatyzacji o dużej wydajności.

Jeżeli zatem szukasz profesjonalnej i kompleksowo działającej firmy do montażu systemów klimatyzacji w Warszawie lub dowolnej innej polskiej miejscowości, serdecznie zapraszamy do współpracy! Pamiętaj, że realizujemy także serwis klimatyzacji (Warszawa i okolice), a w zakres naszych usług wchodzi ponadto naprawa klimatyzacji (Warszawa i okolice). Klimi Klimatyzacja Warszawa to zawsze doskonały wybór!

Zadzwoń teraz