• Montaż klimatyzacji

    Świadczymy usługi montażu klimatyzacji. Montujemy klimatyzatory w domach, mieszkaniach, obiektach firmowych oraz urzędach.

  • Naprawa klimatyzacji

    Awaria klimatyzatora? Naprawiamy każdego rodzaju usterki związane z klimatyzacją w domach i firmach na terenie wojewódzka mazowieckiego.

  • Sprzedaż klimatyzatorów

    Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów renomowanych producentów takich jak:  Fujitsu  Mitsubishi  Daikin Toshiba  Kaisai   Auratsu  Gree  Ande  LG  Samsung . Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru urządzania.

Klimatyzacja Pułtusk

Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu możliwości użytkowania najwyższej jakości systemów klimatyzacji. Dlatego dostarczamy rozwiązania, pochodzące od renomowanych i sprawdzonych producentów. Oferujemy również kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia, przeglądów, instalacji oraz serwisu klimatyzacji w Pułtusku, które są wykonywane przez wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych techników. Dobrze zaprojektowany system klimatyzacji, oparty o doskonałe komponenty i regularną kontrolę, przyniesie niezwykłą ulgę w upalne dni, będąc przy tym wyjątkowo energooszczędnym. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, instytucji oraz firm.

Darmowa wycena i doradzctwo
Kontakt z doradcą
Porozmawiaj z naszym specjalistą od klimatyzacji
Zadzwoń pod numer
+48 518 722 571
lub napisz na kontakt@klimi.pl

Serwis klimatyzacji Pułtusk

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek usterek systemu chłodzenia, czy to w prywatnych domach i mieszkaniach, czy w budynkach biurowych lub publicznych. Błyskawicznie likwidujemy wszelkie problemy z klimatyzacją w Pułtusku. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami w branży, więc nawet nowoczesne instalacje nie są dla nas skomplikowanym wyzwaniem. Przywrócimy do pełnej sprawności każdy system klimatyzacji. Nie warto próbować naprawiać go samodzielnie. Nasz profesjonalny serwis, dysponujący odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i wyposażeniem, szybko upora się z wszystkimi usterkami.

Czyszczenie klimatyzacji w Pułtusk

Konserwacja i czyszczenie klimatyzatora jest ważne, ponieważ może zagwarantować danemu urządzeniu dłuższe, bezproblemowe działanie. Odpowiednie dbanie o cały system chłodzenia może nie tylko zwiększyć jego wydajność, ale także pomóc w uniknięciu kosztownych usterek. W ramach naszych usług możemy zaproponować kompleksowe czyszczenie całej instalacji klimatyzacji, w tym jednostek zewnętrznych, wewnętrznych i kanałów wentylacyjnych.

Przegląd klimatyzacji Pułtusk

Jednym z najlepszych sposobów utrzymania systemu klimatyzacji w doskonałym stanie jest prowadzenie jego regularnych przeglądów. Dzięki temu nie tylko unikniemy awarii, ale także zapewnimy stały dopływ do wnętrz czystego powietrza, wolnego od kurzu czy bakterii. Zaleca się, by przegląd klimatyzacji był prowadzony dwa razy do roku – przed sezonem wiosenno-letnim i jesienno-zimowym. Nasi specjaliści dokładnie skontrolują wszystkie urządzenia, sprawdzą szczelność, wymienią filtry i odświeżą system, by mogli Państwo cieszyć się jego maksymalną wydajnością każdego dnia.

Serwis klimatyzatorów Pułtusk

Najczęściej usterki związane z systemem klimatyzacji dotyczą samego urządzenia, które odpowiada za cyrkulację powietrza. Jeśli przestanie działać Państwa klimatyzator, Pułtusk to jeden z obszarów działań naszych doświadczonych techników. Szybko dotrzemy na miejsce i przywrócimy urządzenie do pełnej sprawności. Zajmujemy się serwisem klimatyzatorów: split, multisplit, kanałowych, podstropowych, przenośnych i kasetonowych.

Montaż klimatyzacji Pułtusk

Niezależnie od tego, czy wymieniają Państwo zużytą klimatyzację, czy też chcą zainwestować w pierwszą instalację w nowym domu, możemy zająć się kompleksowym montażem całego systemu. Doradzamy naszym klientom w wyborze najodpowiedniejszych urządzeń, wskazujemy wady i zalety poszczególnych rozwiązań oraz dostarczamy klimatyzatory renomowanych producentów. Montaż prowadzimy w taki sposób, by uzyskać zwiększoną szybkość pracy klimatyzacji, zapewnić jej wieloletnią niezawodność oraz zredukować koszty eksploatacyjne.

Instalacja klimatyzacji Pułtusk

Kompleksowa oferta obejmuje nie tylko montaż samego klimatyzatora, ale również projekt i instalację wszystkich pozostałych komponentów. Wykonujemy m.in. niezbędne otwory w ścianach oraz stopie, prowadzimy przewody, przyłączamy urządzenia do sieci elektrycznej, uzupełniamy czynnik chłodzący i sprawdzamy jak działa klimatyzacja. Pułtusk to miasto, w którym z naszych usług skorzystało już szerokie grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń teraz