• Montaż klimatyzacji

    Świadczymy usługi montażu klimatyzacji. Montujemy klimatyzatory w domach, mieszkaniach, obiektach firmowych oraz urzędach.

  • Naprawa klimatyzacji

    Awaria klimatyzatora? Naprawiamy każdego rodzaju usterki związane z klimatyzacją w domach i firmach na terenie wojewódzka mazowieckiego.

  • Sprzedaż klimatyzatorów

    Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów renomowanych producentów takich jak:  Fujitsu  Mitsubishi  Daikin Toshiba  Kaisai   Auratsu  Gree  Ande  LG  Samsung . Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru urządzania.

Klimatyzacja Legionowo

Klimatyzacja Legionowo - Sprzedaż, Montaż, Serwis 

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej renomowanej firmy, która jest gorąco polecaną w Legionowie! Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu oraz serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Jako firma ciesząca się zaufaniem w Legionowie, stawiamy na jakość, profesjonalizm i zadowolenie klienta. Nasz doświadczony zespół techników zapewnia kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa w doborze odpowiedniego klimatyzatora, poprzez precyzyjny montaż, aż po regularny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, możemy zagwarantować optymalne rozwiązania dostosowane do potrzeb i wymagań. Bez względu na rodzaj pomieszczenia czy branżę, nasza oferta obejmuje szeroki wybór klimatyzatorów, aby zapewnić komfortowe warunki klimatyczne przez cały rok. Jeśli więc poszukujesz solidnego partnera do zapewnienia idealnej temperatury w swoim domu, biurze czy firmie w Legionowie, skontaktuj się z nami już dziś! Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i zadbać o Twój komfort.

Darmowa wycena i doradzctwo
Kontakt z doradcą
Porozmawiaj z naszym specjalistą od klimatyzacji
Zadzwoń pod numer
+48 518 722 571
lub napisz na kontakt@klimi.pl


Dla miasta Legionowo proponujemy kompleksowe usługi w zakresie nowoczesnych systemów klimatyzacji. Oferujemy montaż klimatyzatorów w mieszkaniach, biurach i siedzibach firm. Proces montażu poprzedzamy szczegółową analizą potrzeb klienta, dostosowując moc i typ urządzenia do kubatury pomieszczeń. Montujemy wyłącznie sprzęt najwyższej klasy jakościowej, dający gwarancję wydajności, bezpieczeństwa i bezawaryjności. Dużą wagę przykładamy do energooszczędnych rozwiązań, umożliwiających optymalizację kosztów użytkowania.

Serwis klimatyzacji 

Dokonujemy kompleksowych napraw usterek, które mogą się pojawić w trakcie korzystania z klimatyzatorów. Wyróżniają nas błyskawiczne terminy realizacji napraw. Zajmujemy się sprawdzaniem ciśnienia i szczelności całego układu chłodzenia, wymianą filtrów czy uzupełnianiem czynnika chłodzącego. Wszelkie nieprawidłowości w działaniu, jakim może ulegać klimatyzacja Legionowo jest w stanie natychmiast wyeliminować dzięki ofercie firmy Klimi.

Czyszczenie klimatyzacji w Legionowie

Przeprowadzamy czyszczenie układów klimatyzacji w Legionowie w pełnym zakresie, zapewniając tym samym zdrowe środowisko dla użytkowników. Regularne czyszczenie i odgrzybianie klimatyzacji staje się podstawowym warunkiem jej efektywnego działania.

Przegląd klimatyzacji Legionowo

Dokonujemy okresowych przeglądów, których wymaga klimatyzacja. Legionowo korzysta z naszych usług obejmujących kontrolę parametrów podzespołów klimatyzacji, smarowanie sprężarki, dezynfekcję parownika, kontrolę szczelności oraz sprawdzenie poziomu czynnika chłodzącego. Wykryte wady usuwamy na miejscu, pozostawiając użytkownikom w pełni sprawny układ klimatyzacji.

Naprawa niektórych elementów klimatyzatorów wykracza poza możliwości zwykłego serwisu. Firma Klimi prowadzi serwis osprzętu klimatyzacji w pełnym zakresie. 'Serwis klimatyzacja Legionowo' to częste zapytanie kierowane przez użytkowników, którzy poszukują fachowej pomocy na skutek niedrożności układu lub innego typu awarii. Jesteśmy w stanie zdiagnozować usterkę, a następnie podjąć naprawę w krótkim czasie. Pomogliśmy już setkom klientów z Legionowa, zyskując ich zaufanie i rekomendacje.

Montaż klimatyzacji Legionowo

Montaż klimatyzacji od podstaw to skomplikowane zadanie, wymagające zaplanowanego podejścia. Firma Klimi posiada ogromne doświadczenie w montażu układu, jakim jest klimatyzacja. Legionowo zyskuje tym samym fachową usługę, obejmującą podłączenie instalacji elektrycznej, wykonanie odwiertu w ścianie, montaż instalacji freonowej pomiędzy jednostką wewnętrzną i zewnętrzną, a także szczegółowe sprawdzenie szczelności układu.Zapraszamy do kontaktu : T: +48 570 018 450 T: +48 518 722 571 E: kontakt@klimi.pl


20240228(AW)

Zadzwoń teraz