• Montaż klimatyzacji

  Świadczymy usługi montażu klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Montujemy klimatyzatory w domach, mieszkaniach, obiektach firmowych oraz urzędach.

 • Naprawa klimatyzacji

  Awaria klimatyzatora? Naprawiamy każdego rodzaju usterki związane z klimatyzacją w domach i firmach na terenie wojewódzka mazowieckiego.

 • Sprzedaż klimatyzatorów

  Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów renomowanych producentów takich jak : Fujitsu  Mitsubishi  Daikin  Kaisai
  Auratsu  Gree   AUX  Ande  LG  Samsung Toshiba. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru urządzania.

Klimatyzatory kanałowe

 • Wycena klimatyzator kanałowy

  Wycena klimatyzator kanałowy

Co to jest klimatyzacja kanałowa i jak działa?

Klimatyzacja kanałowa, jak każdy inny system klimatyzacyjny, przeznaczona jest do chłodzenia pomieszczeń. Powinna zapewnić świeże powietrze oraz komfortową temperaturę. W przypadku klimatyzacji kanałowej rześkie powietrze rozprowadzane jest za pośrednictwem kanałów, dzięki czemu można schładzać wybrane pomieszczenia, lub wszystkie, w całym budynku. Każda klimatyzacja powinna zapewnić użytkownikom optymalną temperaturę powietrza w pomieszczeniach oraz utrzymać właściwą wilgotność. Klimatyzacja kanałowa jest najczęściej instalowana w dużych, piętrowych lub usługowych budynkach. Bardzo dobrze sprawdzi się w hotelach, restauracjach, biurowcach, salonach, centrach handlowych, lokalach użytkowych, lokalach gastronomicznych, urzędach, gabinetach, przychodniach oraz innych obiektach użyteczności publicznej, jak i również w dużych, luksusowych domach lub mieszkaniach.

Korzyści wynikające z zastosowania klimatyzacji kanałowej

Klimatyzacja kanałowa ma wiele zalet, chociażby w porównaniu z innymi rodzajami systemów chłodzenia. Jest bardziej wydajna, ponieważ rozprowadza schłodzone lub ogrzane powietrze analogicznie, równomiernie po całym domu, mieszkaniu, biurze, salonie, restauracji, hotelu, czy gabinetach lekarskich. Ponadto można ją wyłączyć w tych pomieszczeniach, w których nie jest potrzebna. Oznacza to, że nie trzeba tracić energii na chłodzenie lub ogrzewanie pomieszczeń nieużywanych. Pozwoli to na zmniejszenie kosztów wykorzystania energii elektrycznej oraz na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla (zmniejsza ślad węglowy). Kolejną, wielką zaletą klimatyzacji kanałowej jest to, że utrzymuje ona w budynku stałą temperaturę, bez względu na to, jaka jest pogoda na zewnątrz i nie trzeba martwić się, że latem jest za gorąco, lub za zimno w chłodnych porach roku. Należy pamiętać też o tym, że klimatyzacja kanałowa jest cicha i dyskretna, więc nie będzie przeszkadzała głośną pracą urządzeń, a także nie będzie szpeciła swoim wyglądem, gdyż widoczne są tylko obszary wylotów powietrza. Korzyści wynikające z używania klimatyzacji kanałowej, to również czyszczenie powietrza ze szkodliwych bakterii, kurzu lub innego rodzaju szkodliwych czynników.

Klimatyzacja kanałowa - najlepsza cena

Zastanawiasz się, jak działa klimatyzacja kanałowa? Nie zastanawiaj się dłużej! Klimatyzacja to przede wszystkim konieczność, gdy na dworze jest upał. Chłodzenie całego domu może być kosztowne, dlatego klimatyzacja kanałowa jest tak popularnym wyborem, gdyż pozwala na schłodzenie tylko tych pomieszczeń, które są nam potrzebne. Klimatyzacja kanałowa jest również jednym z najbardziej efektywnych sposobów na optymalną temperaturę w domu. Możesz zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię, zachowując komfort i wygodę przez całe lata. Ponadto systemy kanałowe są łatwe w instalacji i utrzymaniu, więc można je uruchomić w krótkim czasie. Przekonałeś się do tego typu klimatyzacji i szukasz nowego klimatyzatora? Dobrze trafiłeś! Mamy najlepsze ceny na klimatyzatory kanałowe w klimi.com.pl. Możesz być pewien, że otrzymasz najlepszą z możliwych ofert. Nasze klimatyzatory kanałowe są idealne dla domów, dużych mieszkań lub firm produkcyjnych, usługowych i handlowych, które potrzebują szybkiego i skutecznego chłodzenia. Dzięki różnorodności rozmiarów i kolorów do wyboru mamy idealny klimatyzator dla Twoich potrzeb. Oferujemy nowoczesne i niezawodne klimatyzatory kanałowe, służące naprawdę długo. Polecamy doskonałej jakości klimatyzatory kanałowe w korzystnej cenie, dla każdego, kto lubi oszczędzać energię elektryczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w klimi.com.pl.

Kanałowy klimatyzator - zalety

Kanałowy klimatyzator to doskonałe rozwiązanie do chłodzenia całego domu. Jest bardziej wydajny i cichszy niż innego rodzaju klimatyzatory, a ponadto można go zainstalować w każdym domu lub mieszkaniu, a także w biurze lub innych obiektach użytkowych. Klimatyzator kanałowy to przede wszystkim komfort, wygoda i oszczędność. Za pomocą jednego urządzenia można szybko i łatwo schłodzić każde pomieszczenie w budynku. Ponadto pracuje cicho, nie zakłócając spokoju użytkownikom chłodzonych pomieszczeń. Kup swój klimatyzator kanałowy już dziś w naszym klimi.com.pl

Klimatyzacja kanałowa - budowa i montaż 

Montaż klimatyzacji kanałowej polega na wykonaniu odpowiednich przepustów. W przypadku piętrowej konstrukcji domu dobrze jest zaprojektować instalację klimatyzacji kanałowej oraz jej najlepsze rozwiązania, jeszcze przed rozpoczęciem prac związanych z budową i wykończeniem budynku. Co nie oznacza, że później taka instalacja nie będzie możliwa. Montaż klimatyzacji kanałowej jest możliwy w każdym piętrowym budynku, lecz będzie wymagał większych nakładów finansowych. W przypadku klimatyzacji kanałowej wymagane jest osobne pomieszczenie, w którym będzie znajdowało się urządzenie sterujące, odpowiedzialne za chłodzenia. Jest to wymóg, który należy spełnić w przypadku klimatyzacji kanałowej. Instalacja takiej klimatyzacji przechodzi przez ściany lub strop, kanały mają kształt okrągły, lub prostokątny, w zależności od zapotrzebowania technicznego. Odpowiedni system klimatyzacyjny do każdego domu lub mieszkania, a także biura czy innego lokalu oraz jego niezawodny montaż, nie tylko gwarancje cichą pracę urządzeń, ale również zapewnia poczucie estetyki, gdyż nie zaburza on swoim wyglądem wystroju wnętrz.

 

CMS by Quick.Cms