• Montaż klimatyzacji

    Świadczymy usługi montażu klimatyzacji. Montujemy klimatyzatory w domach, mieszkaniach, obiektach firmowych oraz urzędach.

  • Naprawa klimatyzacji

    Awaria klimatyzatora? Naprawiamy każdego rodzaju usterki związane z klimatyzacją w domach i firmach na terenie wojewódzka mazowieckiego.

  • Sprzedaż klimatyzatorów

    Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów renomowanych producentów takich jak:  Fujitsu  Mitsubishi  Daikin Toshiba  Kaisai   Auratsu  Gree  Ande  LG  Samsung . Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru urządzania.

Klimatyzacja Łomianki

Klimatyzacji Łomianki - Sprzedaż, Montaż, Serwis

Z dumą prezentujemy naszą firmę specjalizującą się w sprzedaży, montażu oraz serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych w Łomiankach! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu zdobyliśmy zaufanie klientów na rynku klimatyzacji.

Darmowa wycena i doradzctwo
Kontakt z doradcą
Porozmawiaj z naszym specjalistą od klimatyzacji
Zadzwoń pod numer
+48 518 722 571
lub napisz na kontakt@klimi.pl

Nasza oferta obejmuje nie tylko wysokiej jakości klimatyzatory, lecz także gwarantuje szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Jako priorytet stawiamy zadowolenie klienta, dlatego zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz szeroki wybór klimatyzatorów różnych marek i modeli, dostosowanych do specyfiki pomieszczenia. Klimi to kompleksowe usługi związane z montażem, serwisem i czyszczeniem klimatyzacji domowych i biurowych w Łomiankach i okolicach. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu zapleczu technicznemu gwarantujemy sprawną realizację usług, zapewniając naszym klientom komfort i bezpieczeństwo. Nasze działania są ukierunkowane na poprawę wydajności i trwałości urządzeń, zapewniając komfortowe warunki klimatyczne przez długi czas. Oferujemy także przeglądy klimatyzacji, podczas których dokładnie sprawdzamy stan instalacji i eliminujemy ewentualne usterki. Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś, a z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć idealne warunki klimatyczne w Twoim otoczeniu.

Serwis klimatyzacji Łomianki

Zapewniamy serwis klimatyzacji wykonany przez specjalistów naszej firmy. Usługę serwisu klimatyzacji realizujemy w postaci drobiazgowej kontroli i czyszczenia instalacji oraz urządzeń klimatyzacyjnych. Wiemy, jak zapewnić użytkownikom ich długotrwałą i skuteczną pracę. Z kolei, w razie potrzeby, błyskawicznie usuwamy zaistniałe awarie (naprawa klimatyzacji), aby nasi Klienci jak najszybciej odzyskali należny komfort i mogli ponownie cieszyć wysokiej jakości systemami klimatyzacji w domach i biurach.

Nawet najlepsze instalacje, które spełniają oczekiwania swoich użytkowników, są narażone na usterki. W takich sytuacjach nie powinno się samodzielnie dokonywać napraw, a poprosić o pomoc sprawdzonego profesjonalistę. Klimatyzatory, w przypadku uszkodzeń lub awarii mogą stać się zagrożeniem dla zdrowia osób przebywających w pomieszczeniu, dlatego naszym Klientom oferujemy przegląd konstrukcji klimatyzatora, badanie szczelności układu chłodniczego, badanie połączeń elektrycznych, uzupełnienie czynnika chłodzącego oraz niezbędne naprawy.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 570 018 450
Tel: +48 518 722 571
E-mail: kontakt@klimi.pl 20240418(AW)

Zadzwoń teraz