• Montaż klimatyzacji

  Świadczymy usługi montażu klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Montujemy klimatyzatory w domach, mieszkaniach, obiektach firmowych oraz urzędach.

 • Naprawa klimatyzacji

  Awaria klimatyzatora? Naprawiamy każdego rodzaju usterki związane z klimatyzacją w domach i firmach na terenie wojewódzka mazowieckiego.

 • Sprzedaż klimatyzatorów

  Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów renomowanych producentów takich jak : Fujitsu  Mitsubishi  Daikin  Kaisai
  Auratsu  Gree   AUX  Ande  LG  Samsung Toshiba. Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru urządzania.

Klimatyzacja Łomianki

Klimi świadczy kompleksowe usługi związane z montażem i obsługą takich instalacji, jak domowa czy biurowa klimatyzacja. Łomianki i okolice to tylko jeden z obszarów, na którym od lat z powodzeniem obsługujemy Klientów zainteresowanych profesjonalną realizacją usług z zakresu klimatyzacji. Oferujemy całe nasze doświadczenie i wiedzę, a także bogate, nowoczesne zaplecze techniczne i narzędziowe, dzięki którym sprawnie przeprowadzamy montaż klimatyzacji - u nas także najszybciej wykonasz serwis instalacji! Jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem w branży, co pozwala nam na fachową realizację każdego zlecenia.

Oferta obsługi klimatyzacji obejmuje, między innymi, zakładanie instalacji czy też serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Proces realizacji montażu klimatyzacji przeprowadzamy w możliwie najszybszym, wolnym terminie!

Montaż klimatyzacji Łomianki

Naszym Klientom oferujemy usługi montażu instalacji klimatyzacji obiektowej. Doradzamy w wyborze skutecznych rodzajów systemów klimatyzacji (Warszawa: Łomianki) tak Klientom prywatnym, jak również biznesowym. Instalujemy niezawodne, energooszczędne klimatyzatory, najlepiej dopasowane do powierzchni pomieszczenia oraz potrzeb przebywających w nim osób. Zyskasz sprawną instalację klimatyzacji w krótkim czasie!

Instalacja klimatyzacji Łomianki

Gwarantujemy fachową realizację usług oraz szybkie terminy wykonania prac związanych z klimatyzacją w Łomiankach. Służymy poradą w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań oraz prawidłowego użytkowania instalacji. Od lat skutecznie działamy na rynku klimatyzacji, oferujemy Klientom przystępne ceny usług związanych z obsługą instalacji o takim charakterze. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane montażem, serwisem lub czyszczeniem klimatyzacji domowej albo firmowej do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Serwis klimatyzacji Łomianki

Zajmujemy się montażem, serwisowaniem, czyszczeniem i naprawą klimatyzacji w Łomiankach oraz okolicznych miejscowościach. Jesteśmy w stanie przeprowadzić zarówno podstawowy serwis klimatyzacji, jak i dokonać niezbędnych modernizacji czy większych prac naprawczych.

Usługę serwisu klimatyzacji świadczymy w celu znalezienia wszelkich uchybień w działaniu instalacji, a następnie usunięcia nieprawidłowości z układu klimatyzacji. Dzięki temu poprawia się wydajność oraz żywotność sprzętu. Zapewniamy kompleksowe podejście do tego zadania, dzięki czemu nasi Klienci mogą cieszyć się sprawnie i niezawodnie działającą klimatyzacją przez długi czas.

W ramach serwisowania systemów klimatyzacji dokonujemy szeregu prac związanych z drobiazgowym czyszczeniem klimatyzacji (w mieście Łomianki). Nasze działania pozwalają na wykrycie oraz eliminację drobnoustrojów chorobotwórczych i mikroorganizmów wywołujących wiele dolegliwości zdrowotnych, w tym infekcje dróg oddechowych i alergie. Czyszczenie układu klimatyzacji oraz odgrzybianie klimatyzacji wpływa na komfort, dobre samopoczucie oraz zdrowie mieszkańców i pracowników. Należy bowiem pamiętać, że w pomieszczeniach, w których znajduje się zanieczyszczona klimatyzacja użytkownicy często odczuwają zawroty i bóle głowy, duszności i częste przemęczenie.

Zajmując się pełnym czyszczeniem i odgrzybianiem klimatyzacji domowej i firmowej stosujemy specjalne metody i środki, dzięki którym jesteśmy w stanie sprawnie i efektywnie pozbyć się grzybów, alergenów, a także nieprzyjemnych zapachów, np. stęchlizny. Sprawnie wykonane naprawy i czyszczenie urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych przynosi znakomite rezultaty i sprawia, że system znów dostarcza do wnętrza czyste, świeże powietrze.

Przegląd klimatyzacji Łomianki

Tak, jak konieczny jest sezonowy przegląd klimatyzacji samochodowej, tak obowiązkowe są okresowe przeglądy klimatyzacji domowej czy firmowej, podczas których starannie sprawdzamy czystość i drożność instalacji. Dokonujemy kompleksowej kontroli wszystkich przewodów i urządzeń czy też szukamy ewentualnych przecieków (układ klimatyzacji wymaga doskonałej szczelności). W razie takiej konieczności jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przeprowadzić ewentualną naprawę klimatyzacji, wliczając w takie zlecenie:

 • wymianę części eksploatacyjnych (filtr klimatyzacji),
 • dodatkowe odgrzybianie układu klimatyzacji,
 • usługę: napełnienie/uzupełnienie czynnika chłodniczego,
 • wymianę elementów układu klimatyzacji (niekiedy konieczne jest zamówienie części zamiennych),
 • usuwanie drobnych awarii układu klimatyzacji (naprawa wykonana szybko, na miejscu).

Mamy doświadczenie w obsłudze różnych modeli klimatyzatorów od każdego producenta. Nasza wiedza i umiejętności dają gwarancję efektywnej realizacji usługi napraw, czyszczenia klimatyzacji wykonanej z niezwykłą dbałością czy instalacji klimatyzacji. Oferujemy doradztwo i zawsze przystępne warunki cenowe.

 

CMS by Quick.Cms