• Montaż klimatyzacji

  Świadczymy usługi montażu klimatyzacji. Montujemy klimatyzatory w domach, mieszkaniach, obiektach firmowych oraz urzędach.

 • Naprawa klimatyzacji

  Awaria klimatyzatora? Naprawiamy każdego rodzaju usterki związane z klimatyzacją w domach i firmach na terenie wojewódzka mazowieckiego.

 • Sprzedaż klimatyzatorów

  Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów renomowanych producentów takich jak:  Fujitsu  Mitsubishi  Daikin Toshiba  Kaisai   Auratsu  Gree  Ande  LG  Samsung . Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru urządzania.

Klimatyzacja Ursynów Warszawa

Z wielką przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę usług montażu, serwisu oraz naprawy klimatyzacji dla mieszkańców dzielnicy Ursynów. Jako firma specjalizująca się w tych dziedzinach, pragniemy zaoferować Państwu najwyższą jakość obsługi, profesjonalizm oraz kompleksowe wsparcie w zakresie klimatyzacji. Nasza firma skupia się na indywidualnych potrzebach klienta, dbając zarówno o komfort, jak i efektywność energetyczną. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pasji do technologii klimatyzacyjnych, aby cieszyć się idealnym mikroklimatem przez cały rok.

Zalety współpracy:

 • doświadczenie (poparte certyfikatami)
 • terminowość
 • topowe marki urządzeń
 • serwis gwarancyjny
 
Darmowa wycena i doradztwo
Kontakt z doradcą
Porozmawiaj z naszym specjalistą od klimatyzacji
Zadzwoń pod numer
+48 518 722 571
lub napisz na kontakt@klimi.pl
 

Sprzedaż i montaż klimatyzacji

Szukasz urządzeń klimatyzacyjnych, które spełniają oczekiwania każdego użytkownika? Klimatyzacja Mitsubishi, LG lub innej renomowanej marki jest w zasięgu Twojej ręki! Oferujemy certyfikowane klimatyzatory najwyższej klasy. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i  szybką i sprawną realizację montażu.  Zajmujemy się wszystkimi usługami niezbędnymi do zamontowania i uruchomienia skutecznej i niezawodnej klimatyzacji w dowolnym obiekcie, będącej najlepszym rozwiązaniem dla firmy lub domu. Pracujemy przede wszystkim na terenie Warszawy, zapewniając pomoc w przypadku doboru urządzeń klimatyzacji, ich montażu i rozruchu. Wykonujemy montaż klimatyzacji z dbałością o każdy detal techniczny. Wszystkie montowane przez nas urządzenia mają gwarancję producenta.

Serwis klimatyzacji Ursynów

Świadczymy serwis klimatyzacji wykonany przez specjalistów. Usługę serwisu klimatyzacji realizujemy w postaci drobiazgowej kontroli i czyszczenia instalacji oraz urządzeń klimatyzacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zapewnić użytkownikom ich długotrwałą i skuteczną pracę. Z kolei, w razie potrzeby, błyskawicznie usuwamy zaistniałe awarie (naprawa klimatyzacji), aby nasi Klienci jak najszybciej odzyskali należny komfort i mogli ponownie cieszyć wysokiej jakości systemami klimatyzacji w domach i biurach.

 

Zadzwoń teraz