• Montaż klimatyzacji

    Świadczymy usługi montażu klimatyzacji wszystkich marek. Montujemy klimatyzatory w domach, mieszkaniach, obiektach firmowych, sportowych oraz urzędach.

  • Naprawa klimatyzacji

    Awaria klimatyzatora? Naprawiamy każdego rodzaju usterki związane z klimatyzacją w domach i firmach na terenie wojewódzka mazowieckiego.

  • Sprzedaż klimatyzatorów

    Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów renomowanych producentów takich jak:  Fujitsu  Mitsubishi  Daikin Toshiba  Kaisai   Auratsu  Gree  Ande  LG  Samsung . Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru urządzania.

Sprzedaż klimatyzacji Warszawa

Firma Klimi z Warszawy oferuje szeroki asortyment klimatyzatorów. Sprzedażą klimatyzacji zajmujemy się od wielu lat, dzięki czemu posiadamy duże zniżki i rabaty na klimatyzatory czołowych producentów. Nowoczesne klimatyzacje posiadają wysokiej jakości systemy filtracyjne, które chronią przed kurzem, pyłem bakteriami i roztoczami, a co więcej likwidują przykre zapachy. Jest to świetne rozwiązanie, z którego można cieszyć się na co dzień. Skontaktuj się z Klimi w celu wyceny i terminu wykonania klimatyzacji w Twoim domu lub firmie.

Doskonale wiemy jak ważny jest komfort naszych klientów w domu i miejscu pracy, dlatego oprócz montażu i serwisu klimatyzacji, prowadzimy sprzedaż klimatyzatorów renomowanych marek takich jak LG, Mitsubishi Electric, Kaisai i Samsung. W naszej pracy wykorzystywane są najwyższej jakości klimatyzatory idealnie dopasowane do potrzeb osób prywatnych, jak i klientów biznesowych. Nowoczesne urządzenia objęte są gwarancją.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo, dzięki regularnemu serwisowi klimatyzacji. Nasi fachowcy zaproponują najbardziej optymalne rozwiązania w najlepszych cenach, profesjonalny montaż oraz rzetelny serwis urządzeń. Klimatyzatory dobrane są w taki sposób, by działały ekonomiczne, wydajnie i dawały pełen komfort użytkowania. Poza wysoką funkcjonalnością naszych urządzeń, dającą przyjemny chłód, jak i ciepło w mroźne dni, dbamy o zdrowie naszych klientów. Nowoczesne klimatyzatory zapewniają lepszej jakości powietrze oraz wilgotność na odpowiednim poziomie, dzięki czemu nasza skóra nie wysusza się.

Obecnie klimatyzatory posiadają systemy filtracyjne, które zatrzymują pył, kurz, roztocza i bakterie, a także likwidują nieprzyjemne zapachy. Coraz więcej osób dostrzega zalety klimatyzatorów, takie jak większa efektywność wypoczynku w upalne dni, ochrona zdrowia, wyższy komfort pracy i lepsze samopoczucie. Dlatego coraz niższe ceny dobrej jakości urządzeń sprawiają, że nie tylko miejsca pracy są klimatyzowane, ale również nasze prywatne domy. Nasza oferta, czyli klimatyzacja (Warszawa) – sprzedaż, montaż, serwis pozwala zachować pełen komfort naszym klientom. Oprócz Warszawy zapewniamy oczywiście dostawę urządzeń na terenie całego kraju.

Oferta Klimi - rodzaje klimatyzatorów sprzedawanych w Warszawie

W ramach naszego standardowego asortymentu można wyróżnić 6 podstawowych typów urządzeń. Każde z nich posiada inną budowę oraz przeznaczone jest do nieco odmiennych zadań. Poszczególne warianty oferowanej przez naszą firmę klimatyzacji mogą różnić się także obszarem montażu oraz maksymalną wydajnością pracy. Poniżej przedstawiamy ich krótką charakterystykę.

Klimatyzatory naścienne (split)

Najczęściej sprzedawane w Warszawie klimatyzatory stacjonarne, jeżeli chodzi o domy, małe biura i mieszkania. Charakteryzują się dużą różnorodnością asortymentową, wysoką estetyką oraz cichą i wydajną pracą. Dzięki podłużnemu kształtowi, zapewniają ponadto łatwy montaż.

Klimatyzatory multisplit

Wariant stanowiący odpowiednik urządzeń typu split oferuje dwie lub trzy jednostki naścienne zamiast jednej. Przy wyborze klimatyzatora tego rodzaju, konieczne jest dobranie zewnętrznej jednostki o odpowiednio dużej mocy.

Klimatyzatory kanałowe

Stosowane do obsługi wielu pomieszczeń w tym samym czasie. Specjalne kanały przemieszczają oziębione lub ogrzane powietrze po wnętrzach obiektu, zapewniając określonej wysokości temperaturę we wszystkich objętych systemem pomieszczeniach. Do największych zalet tego rozwiązania zaliczyć należy wygodne, scentralizowane sterowanie. W Warszawie sprzedaż klimatyzatorów tego rodzaju dedykowana jest przede wszystkim właścicielom biur oraz nowoczesnych mieszkań i apartamentów.

Klimatyzatory podstropowe (sufitowe)

Urządzenia te instaluje się bezpośrednio pod sufitem, dzięki czemu bardzo równomiernie rozprowadzają ochłodzone lub ogrzane powietrze. Z klimatyzatorów podstropowych zaleca się korzystać przede wszystkim w obrębie wysokich i posiadających dużą kubaturę pomieszczeń.

Klimatyzatory przenośne

Idealne rozwiązanie dla pomieszczeń, w przypadku których montaż stacjonarnego klimatyzatora byłby mocno skomplikowany. Klimatyzatory przenośne wymagają jedynie dostępu do prądu oraz umieszczenia wylotu elastycznej, zawartej w konstrukcji urządzenia rury poza obszarem chłodzonego obiektu (wystawiając ją za okno lub podłączając do przewodów wentylacyjnych).

Klimatyzatory kasetonowe

Do głównych atutów klimatyzacji tego typu zaliczyć należy fakt, iż całość jej konstrukcji ukryta jest w ramach podwieszanego sufitu, z zewnątrz natomiast widoczny jest wyłącznie panel frontowy. Jeśli chodzi o sprzedaż klimatyzatorów Warszawa stanowi jeden z największych w Polsce obszarów zbytu urządzeń o konstrukcji kasetonowej, ze względu na liczną obecność biur, centrów handlowych czy też rozmaitego rodzaju punktów usługowych.

Zadzwoń teraz