• Montaż klimatyzacji

    Świadczymy usługi montażu klimatyzacji wszystkich marek. Montujemy klimatyzatory w domach, mieszkaniach, obiektach firmowych, sportowych oraz urzędach.

  • Naprawa klimatyzacji

    Awaria klimatyzatora? Naprawiamy każdego rodzaju usterki związane z klimatyzacją w domach i firmach na terenie wojewódzka mazowieckiego.

  • Sprzedaż klimatyzatorów

    Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów renomowanych producentów takich jak:  Fujitsu  Mitsubishi  Daikin Toshiba  Kaisai   Auratsu  Gree  Ande  LG  Samsung . Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru urządzania.

Naprawa klimatyzacji Warszawa

Wystąpiły problemy z dotychczasową klimatyzacją? Naprawiamy każdego rodzaju usterki związane z instalacją i sprzętem w mieszkaniach, domach i firmach na terenie Warszawy. Dodatkowo zajmujemy się czyszczeniem, ozonowaniem, nabijaniem i odgrzybianiem klimatyzacji. Są to czynności, które warto powierzyć specjalistom w tej dziedzinie. Gwarantujemy uczciwie przeprowadzony serwis klimatyzacji w najlepszej cenie. Najważniejsza jest dla nas jakości bezpieczeństwo wykonywanych usług. Możesz na nas liczyć.

Naprawa klimatyzacji jest jedną ze specjalizacji naszej firmy i w tym zakresie posiadamy fachową wiedzę oraz niezbędne zaplecze do wykonywania wszystkich prac serwisowych. Zapewniamy naprawę klimatyzatora w bardzo krótkim czasie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że nawet chwilowa awaria urządzenia w biurze, czy domu może być uciążliwa i mało komfortowa.

Przykładamy szczególną uwagę do zdrowia użytkowników naszych klimatyzacji, dlatego zachęcamy do skorzystania z usług takich jak regularny serwis klimatyzacji. Warszawa nie jest jedynym miastem, w którym oferujemy swoje usługi.

Ofertę kierujemy do wszystkich osób i firm, które potrzebują sprawnego usunięcia awarii w całym kraju. Poza naprawą wszelkich awarii, serwis klimatyzatora obejmuje również przeglądy, konserwacje, czyszczenie filtrów, czyszczenie gruntowne parownika i skraplacza, pomiar i regulację ciśnienia freonu i ewentualne uzupełnienie, pomiar sprawności elektrycznej oraz pomiar wydajności chłodniczej.

Warto zgłosić się do naszej firmy, gdy klimatyzator przestanie poprawnie funkcjonować, ponieważ dysponujemy niezbędną wiedzą i doświadczeniem w świadczeniu usług naprawy urządzenia bez względu na posiadany typ i markę klimatyzatora. O najwyższej jakości naszych usług świadczą liczne certyfikaty i referencje od stałych klientów. Do współpracy zapraszamy wszystkie firmy i osoby prywatne na terenie całej Polski. Pamiętajmy, ze sprawnie działająca klimatyzacja zapewni komfort i zdrowe powietrze w każdym pomieszczeniu.

Zadzwoń teraz