• Montaż klimatyzacji

  Świadczymy usługi montażu klimatyzacji wszystkich marek. Montujemy klimatyzatory w domach, mieszkaniach, obiektach firmowych, sportowych oraz urzędach.

 • Naprawa klimatyzacji

  Awaria klimatyzatora? Naprawiamy każdego rodzaju usterki związane z klimatyzacją w domach i firmach na terenie wojewódzka mazowieckiego.

 • Sprzedaż klimatyzatorów

  Oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów renomowanych producentów takich jak:  Fujitsu  Mitsubishi  Daikin Toshiba  Kaisai   Auratsu  Gree  Ande  LG  Samsung . Zapewniamy doradztwo w zakresie doboru urządzania.

Ande

 • Ande klimatyzacja Logo

  Ande klimatyzacja Logo

Klimatyzacja Ande Warszawa - Sprzedaż, Montaż, Serwis 


Klimatyzatory ANDE cechuje najwyższa jakość wykonania, dbałość o każdy detal, design zaprojektowany przez renomowane biura projektowe z Japonii, a produkcja urządzeń opiera się o podzespoły czołowych producentów: Hitachi, Mitsubishi Motors, Toshiba, LG, Nichicon, GMCC, Highly, Zhipu, Renesas, Welling, a wytwarzane w najnowocześniejszych fabrykach klimatyzacji 2.0

Klimatyzatory ANDE mają nie tylko chłodzić dając nam komfort w upalne dni, ale przede wszystkim dbać o nasze zdrowie, poprawiając jakość powietrza poprzez zaawansowany system jonizacji COLD PLASMA, a także szeroki wybór filtrów: PM 2.5, z witaminą C, czy filtr z Jonami Srebra. Urządzenia są także super ciche, co dodatkowo wpływa na komfort ich użytkowania.

ANDE wybiega w przyszłość i ma świadomość dbania o naszą planetę, dlatego urządzenia produkowane są w EKO technologii, wykorzystując do tego najnowszy czynnik chłodniczy R32, który jest przyjazny dla środowiska, a urządzenia cechują się wysoką klasą energetyczną A+++,
co bezpośrednio wpływa na niższy koszt eksploatacji oraz emisji CO2.

Najwyższą jakość urządzeń zawdzięczamy restrykcyjnej i wieloetapowej kontroli jakości każdego urządzenia, co potwierdza nasza statystyka bezawaryjności urządzeń.

Klimatyzacja ANDE, wyprodukowana przez renomowaną chińską firmę, to perfekcyjne połączenie zaawansowanej technologii i eleganckiego designu. ANDE od lat stoi na czele innowacji w branży klimatyzacyjnej, dostarczając użytkownikom wysokiej jakości rozwiązania, które spełniają najwyższe standardy.

Klimatyzacja ANDE wyróżnia się nie tylko nowatorskimi funkcjami, takimi jak inwerterowe kompresory, które zapewniają optymalne wykorzystanie energii i oszczędności dla użytkowników, ale również inteligentnymi trybami pracy. Dzięki nim, urządzenie może bezproblemowo zmieniać się między chłodzeniem, ogrzewaniem, wentylacją a nawet oczyszczaniem powietrza, dostosowując się do zmieniających się warunków atmosferycznych i potrzeb użytkownika.

Prostota obsługi oraz intuicyjne panele sterowania sprawiają, że korzystanie z klimatyzacji ANDE jest przyjemne i bezproblemowe. Dodatkowo, możliwość zdalnego sterowania poprzez dedykowaną aplikację mobilną daje użytkownikom pełną kontrolę nad klimatyzacją, gdziekolwiek się znajdują.

Jeśli poszukujesz nie tylko komfortu, ale także efektywności i łatwości obsługi, klimatyzacja ANDE jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego domu, biura czy innego miejsca użytkowego. Oferuje ona nie tylko przyjemne chłodzenie czy ogrzewanie, ale także całkowitą kontrolę nad klimatem w pomieszczeniach, przy minimalnym zużyciu energii. 

 

 

 Ande BASIC+


Klimatyzator BASIC PLUS w porównaniu do wersji BASIC ma wbudowany JONIZATOR.
Łączy w sobie najwyższą jakość i funkcjonalność w stosunku do ceny.
Urządzenie wykorzystuje czynnik R32, posiada tryb silence, wysoką klasę energetyczną oraz małe, kompaktowe wymiary.
Dostępny w wydajności od 2,5kW do 7kW.

Zapraszam do kontaktu :
T: +48 570 018 450   T: +48 518 722 571  E: kontakt@klimi.pl20240313 (AW)

Zadzwoń teraz