facebook
Serwis Klimatyzacji Warszawa - Klimi.com.pl

Realizacje

Wieloletnie doświadczenie firmy Klimi skutkuje tym, że jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych wykonawców instalacji klimatyzacyjnych w Warszawie. Możemy się pochwalić dziesiątkami zrealizowanych zleceń na instalacje klimatyzacyjne w różnych obiektach w Warszawie.

 

Klimatyzacja w domach i mieszkaniach

 

To jedne z najprostszych instalacji klimatyzacyjnych, składających się najczęściej z dwóch elementów – zewnętrznego agregatu i jednostki wewnętrznej split. Nasza praca polega na odpowiednim dobraniu urządzeń pod względem mocy, a także zaprojektowaniu instalacji w taki sposób, aby umożliwiała najbardziej wydajne chłodzenie pomieszczeń. Wszystkie prace montażowe wykonuje wysoko wykwalifikowana ekipa, dysponująca najwyższej klasy narzędziami. Pozwalają one zrealizować zlecenie w bardzo krótkim czasie i w sposób jak najmniej uciążliwy dla otoczenia. Dbamy o to, aby nasze instalacje w jak najmniejszy sposób były widoczne na Państwa nieruchomości, a na czas montażu, starannie zabezpieczamy miejsce pracy.

 

Instalacje klimatyzacji w obiektach usługowych i produkcyjnych

 

Zajmujemy się również wykonawstwem instalacji klimatyzacyjnych w centrach handlowych, sklepach i biurowcach. Z uwagi na znacznie większe rozmiary takich instalacji, stosujemy dedykowane rozwiązania najbardziej cenionych firm. Gwarantują one uzyskanie oczekiwanej wydajności w stosunku do kubatury obiektu, gwarantując wysoką sprawność, bezawaryjność oraz ekonomiczne zużycie energii. Naszym klientom świadczymy również usługi serwisowe – gwarancyjne i pogwarancyjne, zapewniając najwyższą jakość prac i przystępne ceny.

 

Jak wykonujemy montaż klimatyzacji?

 

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Wszystkie prace wykonujemy w ustalonym z Państwem terminie, w sposób jak najmniej dokuczliwy dla otoczenia. Działamy sprawnie, opierając  się na swoim doświadczeniu, wiedzy i umiejętnościach technicznych. W pracy korzystamy z niezawodnych narzędzi i sprawdzonych technologii.

  • ]
    ]
Klimatyzator Kaisai
Klimatyzator LG
Klimatyzator Samsung
Klimatyzator Mitsubishi
Klimatyzator Kaisai
Klimatyzator LG
Klimatyzator Samsung
Klimatyzator Mitsubishi