facebook
Serwis Klimatyzacji Warszawa - Klimi.com.pl

Profesjonalna klimatyzacja Warszawa

Oferta » Profesjonalna klimatyzacja Warszawa

Firma Klimi od lat zajmuje się wszystkimi usługami związanymi klimatyzacją. Warszawa i okolice to główny obszar naszej działalności. Dowiedz się w czym możemy Ci pomóc oraz co wyróżnia naszą ofertę.

Profesjonalnie zamontowana klimatyzacja – Warszawa i okolice

Jednym z elementów naszej oferty jest montaż klimatyzacji w Warszawie i okolicach. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. W naszej pracy szczególnie cenimy sobie bezpieczeń stwo, skuteczność , a przede wszystkim komfort naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań , by klimatyzowane przez nas pomieszczenia były wolne od wilgoci i przyjemne do przebywania miejsce w upalne dni. Nasze instalacje oprócz niezawodności wyróżnia minimalne zużycie energii.

Naprawiamy klimatyzację

Szczególnie latem podstawę działania każdego biura i wielu prywatnych domów stanowi skuteczna klimatyzacja. Warszawa jest siedzibą wielu firm, w których komfort pracowników przyczynia się do efektywnej pracy dzięki klimatyzacji. Usuwamy awarie instalacji klimatyzacyjnych najszybciej jak to możliwe. Poddajemy je czyszczeniu, ozonowaniu, regulacji ciśnienia i kontroli wydajności oraz instalacji elektrycznej. Pracujemy bezpiecznie i błyskawicznie.

Sprzedaż klimatyzatorów wiodących producentów

Kolejnym filarem naszej działalności jest sprzedaż klimatyzatorów, które w ciepłe dni przynoszą ulgęmieszkań com Warszawy. Współpracujemy z wiodącymi producentami, dzięki czemu nasi klienci zyskują gwarancję, że zakupiony sprzęt będzie im służył niezawodnie przez wiele lat. Korzystając z naszego bogatego doświadczenia doradzamy klientom w wyborze optymalnych dla ich lokali i budynków rozwiązań . Nowoczesne urządzenia zmieniają oblicze warszawskich mieszkań  i biur.

Przegląda i konserwacja 

Okresowe przeglądy, niezbędne czynności konserwacyjne i czyszczenie kanałów wentylacyjnych to warunki, bez których nie będzie działać żadna klimatyzacja. Warszawa to miejsce, w którym klienci mogą liczyć  na naszą fachową pomoc w tym zakresie. Doskonale wiemy, jak zapobiegać  awariom klimatyzatorów i dzięki naszemu serwisowi, klienci ciesząsię ich niezawodnym działaniem przez wiele lat.

Klimatyzator Kaisai
Klimatyzator LG
Klimatyzator Samsung
Klimatyzator Mitsubishi
Klimatyzator Kaisai
Klimatyzator LG
Klimatyzator Samsung
Klimatyzator Mitsubishi