facebook
Serwis Klimatyzacji Warszawa - Klimi.com.pl

Montaż klimatyzacji Warszawa

Oferta » Montaż klimatyzacji Warszawa

  • Montaż klimatyzacji Warszawa
    Montaż klimatyzacji Warszawa
  • Montaż klimatyzacji Warszawa
    Montaż klimatyzacji Warszawa
  • Montaż klimatyzatora Warszawa
    Montaż klimatyzatora Warszawa

Firma Klimi świadczy usługi związane ze sprzedażą, serwisem i montażem klimatyzacji na terenie Warszawy. Stawiamy na bezpieczeństwo, estetykę i dokładność. Montujemy klimatyzatory w pomieszczeniach, w których jeszcze nigdy nie było takiej instalacji oraz we wnętrzach, które wymagają modernizacji już istniejących urządzeń.

Montaż klimatyzacji to prosty sposób na podniesienie komfortu życia podczas upalnych, jak i mroźnych dni. Klimatyzator ma za zadanie ochładzać i nagrzewać powietrze oraz usuwać z niego nadmiar wilgoci. Jest to niezbędne do dobrego samopoczucia domowników, jak i pracowników w miejscu pracy.

We wszystkich klimatyzatorach zastosowano nowoczesne technologie, zapewniające wysoką skuteczność działania oraz zmniejszenie zużycia energii. Zawsze służymy radą i naszym doświadczeniem podczas montażu klimatyzatorów, by zapewnić prawidłowe działanie na długi czas. Pomożemy wszystkim zainteresowanym klientom wybrać odpowiedni model klimatyzatora, kierując się jego funkcjonalnością, zastosowaniem oraz ceną.

Nasza firma oferuje sprzedaż klimatyzatorów czołowych producentów, jedną z naszych usług jest profesjonalny montaż klimatyzacji. Warszawa jest miastem, w którym najczęściej realizujemy zlecenia, ale ofertę kierujemy do osób prywatnych, jak i do firm na terenie całej Polski.

Doradzamy naszym klientom w wyborze wysokiej klasy urządzeń , które oczyszczą, ochłodzą oraz ogrzeją powietrze w pomieszczeniu. Nasi specjaliści dysponują fachową wiedzą oraz odpowiednim zapleczem sprzętowym, które pozwala wykonywać profesjonalnie wszystkie zlecenia, w tym montaż klimatyzacji. W każdym pomieszczeniu potrafimy wybrać najbardziej dogodne miejsce do montażu klimatyzacji, by osiągnąć optymalną jakość chłodzenia w czasie upałów oraz ogrzewania w mroźne dni.

Od wielu lat zapewniamy naszym klientom komfortowe warunki w domu, jak i pracy, dzięki najlepszej jakości klimatyzacji. Jeżeli potrzebujesz porady zadzwoń do nas, a na pewno udzielimy odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie oraz dokonamy wstępnej wyceny.

Jak przebiega montaż klimatyzacji w Warszawie i pozostałych miastach?

System klimatyzacyjny obejmuje dwa podstawowe elementy, którymi są jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. W celu przeprowadzania instalacji, do modułu wewnętrznego należy podpiąć przewody chłodnicze, a następnie podłączyć je również do części zewnętrznej za pośrednictwem szybkozłączek na zakończeniach. Jednym z istotnych czynników w kontekście docelowej efektywności urządzenia jest tutaj zachowanie możliwie jak najmniejszej odległości pomiędzy obiema jednostkami. Dzięki temu uda się uzyskać zwiększoną szybkość pracy klimatyzacji oraz zredukować jej koszty eksploatacyjne.

Jeśli chodzi o szczegółowy przebieg montażu klimatyzacji w Warszawie oraz w pozostałych obsługiwanych przez naszą firmę obszarach, składa się on przede wszystkim z:

•    przygotowania i sprawdzenia stanu materiałów oraz elementów wchodzących w skład zestawu klimatyzacyjnego,
•    wyznaczenia i zabezpieczenia właściwego miejsca instalacji urządzenia,
•    wykonania niezbędnych otworów w ścianie oraz stropie,
•    zamontowania jednostki wewnętrznej i zewnętrznej w zaplanowanej przestrzeni,
•    poprowadzenia przewodów i ukrycia ich w ramach korytek maskujących i bruzd,
•    połączenia ze sobą obu jednostek, przy wykorzystaniu wspomnianych wcześniej przewodów chłodniczych,
•    montażu systemu odprowadzającego skropliny, a w niektórych przypadkach także instalacji dodatkowej pompki,
•    podłączenia do obu jednostek elektrycznego modułu sterowania,
•    przyłączenia urządzenia do wewnętrznej sieci elektrycznej, dostępnej w obiekcie, •    przeprowadzenia testu szczelności,
•    osuszania i próżniowania układu (odpowietrzenie oraz usunięcie skroplin z wewnętrznego modułu klimatyzacji),
•    uzupełnienia czynnika chłodzącego (tj. gazu oraz cieczy).

Po dokonaniu opisanych powyżej czynności, następuje pierwsze uruchomienie urządzenia. W kolejnym etapie sprawdzamy poprawność działania poszczególnych parametrów jego pracy. Jeżeli całość systemu funkcjonuje w prawidłowy sposób, przechodzimy do uporządkowania obszaru przeprowadzania montażu i oddajemy klimatyzację w ręce docelowych użytkowników.

Montaż klimatyzacji Warszawa – od czego zależy wycena usługi?

Przed przystąpieniem do montażu systemu klimatyzacyjnego należy przeprowadzić fachową i precyzyjną wycenę usługi. Jest to etap istotny nie tylko ze względu na koszty, które będzie trzeba ponieść, ale również dlatego, że podczas tego procesu nasi specjaliści opracowują optymalny układ poszczególnych elementów instalacji. Od niego z kolei uzależniona będzie docelowa efektywność pracy klimatyzacji oraz całościowa harmonia estetyczna wnętrza, w ramach którego system zostanie zamontowany.

W kwestii takiej jak montaż klimatyzacji Warszawa jest miastem, gdzie przeprowadzana przez nas wycena obejmuje m.in. następujące elementy:

•    zidentyfikowanie oczekiwań oraz potrzeb klienta w stosunku do systemu,
•    zdefiniowanie warunków jego pracy,
•    uzgodnienie dostępnych obszarów montażu zarówno dla zewnętrznej, jak i wewnętrznej jednostki klimatyzatora,
•    oszacowanie wymaganej wydajności urządzenia,
•    dokonanie wstępnej analizy możliwego rozkładu przewodów elektrycznych oraz freonowych,
•    ustalenie metody pozbywania się skroplin z systemu (odprowadzanie mechaniczne, przy użyciu pompki lub grawitacyjne),
•    wykonanie pomiarów koniecznych do określenia, jakie materiały będą potrzebne w podczas montażu,
•    dobór dopasowanego typu urządzenia do ustalonej wcześniej specyfiki instalacji (klimatyzator kanałowy, kasetonowy, naścienny, multisplit, podstropowy lub przenośny).

Oprócz wszystkich wspomnianych czynności, nasi pracownicy udzielą Państwu również pełnego wsparcia w zakresie wyboru konkretnego modelu urządzenia, tak aby było one jak najtańsze, a jednocześnie niedrogie w eksploatacji i w pełni przystosowane do swojego środowiska pracy. Ostatnim elementem wyceny będzie ustalenie finalnego zakresu pracy, który będziesz chciał nam powierzyć oraz uzgodnienie odpowiadającego Państwu terminu realizacji usługi.

Jeżeli zatem poszukują Państwo profesjonalnej i kompleksowo działającej firmy do montażu klimatyzacji w Warszawie lub dowolnej innej polskiej miejscowości, serdecznie zapraszamy do współpracy!

Klimatyzator Kaisai
Klimatyzator LG
Klimatyzator Samsung
Klimatyzator Mitsubishi
Klimatyzator Kaisai
Klimatyzator LG
Klimatyzator Samsung
Klimatyzator Mitsubishi