facebook
Serwis Klimatyzacji Warszawa - Klimi.com.pl

klimatyzacja do domu warszawa

Oferta » klimatyzacja do domu warszawa

Klimatyzacja do Mieszkania Warszawa

Klimatyzacja jeszcze do niedawna kojarzyła się głównie z miejscem pracy. Temperatura niższa niż 30°C w biurze i nie większa niż 28°C podczas ciężkiej pracy fizycznej to wymogi BHP. Dlatego firmy inwestowały w niegdyś drogą technologię klimatyzowania pomieszczeń. Dziś to się zmienia i klimatyzatory można coraz częściej zauważyć w mieszkaniach prywatnych. W kwestii takiej jak klimatyzacja do domu Warszawa jest dobrym przykładem. To tutaj można z łatwością nabyć tani i skuteczny system klimatyzacji.

Zalety klimatyzacji domowej w Warszawie

Głównym zadaniem klimatyzatorów jest schładzanie znajdującego się w pomieszczeniach powietrza. Dzięki temu można zapewnić sobie ulgę w upalne letnie dni. Nowoczesne klimatyzatory są jednak wielofunkcyjne i mogą posłużyć za dodatkowe źródło ciepła zimową porą.

Do zalet należy dodatkowo zaliczyć oczyszczenie powietrza ze wszelkiej maści drobnoustrojów, kurzu i pojawiających się wiosną pyłków. To sposób na poradzenie sobie z zanieczyszczonym powietrzem, który najbardziej docenią alergicy lub osoby zmagające się m.in. z astmą.

Dobry klimatyzator usuwa jednocześnie nadmiar wilgoci z mieszkania. Utrzymanie latem wilgotności powietrza na poziomie 40-60% jest bardzo korzystne zarówno dla zdrowia, jak i samopoczucia wszystkich domowników.

Rodzaje klimatyzacji do mieszkania w Warszawie

Firma Klimi zajmuje się sprzedażą dostosowanych do domowych warunków klimatyzatorów. Na stanie posiadamy systemy pochodzące od prestiżowych producentów (LG, Samsung, Mitsubishi Electric i innych), którzy oferują szeroki wybór urządzeń. Każdy model wyróżnia się odmiennymi parametrami i sposobem montażu. Dopasowanie odpowiedniego systemu klimatyzacji do własnego mieszkania jest szczególnie ważnym wyborem, dlatego warto zaznajomić się z udostępnianymi przez producentów możliwościami sprzętu. W naszym asortymencie znajdują się klimatyzatory:

– typu split (naścienne) i multisplit
– podstropowe
– kasetonowe
– kanałowe
– przenośne

Najpopularniejszym modelem są klimatyzatory naścienne, które montuje się zarówno w biurach, jak i mieszkaniach. Charakteryzują się cichą pracą i wyjątkową estetyką. Z kolei klimatyzacja kanałowa przydaje się zwłaszcza w większych budynkach: domach czy apartamentowcach, ponieważ jest w stanie schładzać kilka pomieszczeń jednocześnie.

W mieszkaniach, w których nie można zamontować na stałe żadnego systemu klimatyzacji, polecamy uwadze urządzenia przenośne. Ich funkcjonalność niewiele ustępuje standardowo używanym klimatyzatorom. Jeśli interesuje Państwa profesjonalna klimatyzacja domowa Warszawa jest miejscem, w którym z łatwością można odnaleźć taki model urządzenia, jakiego się potrzebuje! Nasza oferta powinna odpowiedzieć na każde zapotrzebowanie.

Ile kosztuje klimatyzacja do domu w Warszawie?

Postęp technologiczny w dziedzinie ochładzania i oczyszczania powietrza w mieszkaniach sprawił, że ceny klimatyzatorów spadły do akceptowalnego poziomu. Dziś system klimatyzacji nie kosztuje już fortuny. Najtańsze modele można zdobyć już za około 1000 zł. Cena wzrasta wraz ze stopniem zaawansowania urządzenia oraz marki. Uznani producenci są również gwarancją otrzymania produktu, który może przetrwać nawet 30 lat przy odpowiedniej konserwacji. Dlatego warto zainwestować trochę więcej pieniędzy w sprawdzone urządzenia od takich wytwórców, np. Samsung czy Mitsubishi.

Dobry klimatyzator nie pobiera dużej ilości energii. Eksploatacja klimatyzacji w warunkach domowych nie musi być więc droga. Dostępne w naszym asortymencie produkty są energooszczędne, a jednocześnie bardzo wydajne.

Oferujemy również tani i fachowy montaż. Nasi specjaliści w wyznaczonym przez klienta terminie mogą szybko zainstalować zakupione urządzenie. Montaż za każdym razem wyceniamy indywidualnie. W ramach usług dotyczących klimatyzacji domowej udostępniamy również pełen serwis KLIMI.

W takiej sprawie jak klimatyzacja do mieszkania Warszawa może skorzystać z naszej oferty. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi propozycjami, a w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z pewnością pomożemy rozwiać wątpliwości!

Lokalizacja

Klimatyzator Kaisai
Klimatyzator LG
Klimatyzator Samsung
Klimatyzator Mitsubishi
Klimatyzator Kaisai
Klimatyzator LG
Klimatyzator Samsung
Klimatyzator Mitsubishi